Twoja przeglądarka nie wyświetla HTML5

III MIĘDZYNARODOWE FORUM GÓRSKIE

12 października 2012 r. odbyło się III Międzynarodowe Forum Górskie organizowane przez Tatrzańską Agencję Rozwoju Promocji i Kultury w Zakopanem. Prezes KMZG Antoni Szlagor, a zarazem Burmistrz Miasta Żywca został zaproszony do wygłoszenia w trakcie forum wykładu zatytułowanego „Zielone Karpaty”.

Międzynarodowe Forum Górskie pozwoliło na omówienie zagadnień tworzenia i wdrażania innowacji technologicznych, kulturalnych, sportowych i ekologicznych. W spotkaniu wzięło udział wielu znanych specjalistów z Polski, jak również europejskich państw górskich, zajmujących się problematyką innowacyjności oraz turystyką, gospodarką i administracją publiczną.
Konferencja miała na celu wzmocnienie współpracy w regionach górskich poprzez podjęcie wspólnych działań promocyjnych, zarówno w ramach Unii Europejskiej, jak i na arenie międzynarodowej. Wspólny udział w konferencji pozwolił na stworzenie spójnego wizerunku regionu górskiego, prezentując atrakcyjną i innowacyjną przestrzeń turystyczno-kulturową.
 

» powrót