Twoja przeglądarka nie wyświetla HTML5

O nas

Nasza misja i historia

Koalicja Marek Ziem Górskich jest platformą zrzeszającą przedsiębiorców i samorządy z obszaru Żywiecczyzny i Podhala. Stanowi inicjatywę, której celem jest promowanie niezaprzeczalnych walorów turystycznych i ekonomicznych jednego z najczystszych ekologicznie regionu Polski. Kładąc nacisk na promowanie samego regionu, ma za zadanie jednocześnie podkreślać wyjątkowość i niepowtarzalność produktów z niego pochodzących.

Koalcja, z jednej strony uwzględnia potrzeby przedsiębiorstw w zakresie rozwoju oraz ekspansji na rynki unijne, z drugiej zaś wspiera samorządy terytorialne w promocji samego regionu. Koalicja jest więc narzędziem marketingowym zwiększającym sprzedaż towarów i usług z oferty regionalnej w oparciu o wizerunek "Ziem Górskich" - czyste środowisko (woda, powietrze, ziemia), naturalne piękno i dzika, nieokiełznana przyroda.

Podstawowym celem Koalicji jest doprowadzenie do sytuacji, w której firmy z regionu będą mogły zwiększyć sprzedaż wytwarzanych przez siebie produktów i usług dzieki wykorzystaniu pozytywnego wizerunku regionu Żywiecczyzny i Podhala i związanych z nim pozytywnych skojarzeń. Równocześnie działalność Koalicji sprzyjać będzie promocji Regionu, jego osiągnięć i atrakcji.

» powrót