Twoja przeglądarka nie wyświetla HTML5

Gala Projektów Euroregionu Beskidy

W dniu 11 czerwca br. w Bielsku – Białej, z okazji zakończenia i podsumowania realizacji Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Słowacja 2007 – 2013, odbyła się Gala Projektów Euroregionu Beskidy, podczas której zaprezentowano i nagrodzono efekty pracy beneficjentów realizujących mikroprojekty finansowane przez Unię Europejską za pośrednictwem Euroregionu Beskidy.

Galę zaszczycili obecnością goście, wśród których znalazł się Ivan Škorupa – Konsul Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie, Mirosław Szemla – Wicemarszałek Województwa Śląskiego oraz Andrzej Płonka – Starosta Bielski.

Spośród 145 zrealizowanych mikroprojektów wyróżniono i uhonorowano najlepsze w 9 kategoriach. Koalicja Marek Ziem Górskich otrzymała wyróżnienie w kategorii „Projekty promocyjne i informacyjne” za realizację projektu „Rozszerzenie współpracy Koalicji Marek Ziem Górskich i Klastra Liptov oraz firm, samorządów i organizacji pozarządowych – wspólny rozwój i promocja marek produktów oraz usług z pogranicza polsko – słowackiego”.

» powrót